Náš repertoár

Martin Kolář: JE TO, JAK TO JE

Dopijeme a půjdeme. Filosofická groteska, která během jednoho večera v malém baru naklade řadu zásadních otázek a nejen, že na všechny odpoví, ale ještě jí několik odpovědí zbude.

Scénář a režie: Martin Kolář

Hrají: Martin Kacafírek (Pepan), Pavel Štěpán (Rafan), Jiří Varhaník (Lachtan),Michal Kouba (Marťan), Jakub Vyvážil (Plašan), Jiří Šalomoun nebo OndřejBrancuzský (blbec, stařec, vědec, běžec, Carmen), Kamila Koubová (Halina),Markéta Holoubková (Galina), Markéta Sokolová (Malina), Markéta Ketnerová(Pralina) a Martin Kolář (Frťan, zločinec)


Martin Kolář: Zabít málo

De facto mimo - Zabít málo

Černá komedie o nepěkných věcech. Auto, blbci, drogy, únos, kočička, noviny, Macocha, autismus, benzínka, řeka, ponožky, politika a plyšáci.

Scénář a režie: Martin Kolář

Hrají: Pavel Štěpán, Jiří Varhaník, Michal Kouba, Martin Kacafírek, Kamila Koubová, Jakub Vyvážil, Markéta Holoubková, Adéla Grossmannová a Martin Kolář


Martin Kolář: Genderama

Genderama

Vědecko-fantastická stereotypická travestie pro několik mužů a všechny ženy. Podoby a proměny mužství a ženství postavené na hlavu, obrácené na ruby a vypuštěné bezostyšně přímo do diváků.

Scénář a režie: Martin Kolář

Hrají: Jiří Varhaník, Pavel Štěpán, Jiří Šalomoun, Markéta Sokolová, Markéta Ketnerová, Kamila Koubová, Michal Kouba, Martin Kolář, Martin Kacafírek, Markéta Holoubková, Adéla Grossmannová a Klára Englišová


Martin Kolář: Třetí světová láska

Třetí světová láska

Kamera! Akce! Dokumentární komedie o divadle, lásce a filmech, které si všichni natáčíme, aniž bychom se na ně chtěli dívat. Pokud chcete zažít něco výjimečného, musíte si to vymyslet, napsat, zorganizovat, narežírovat, nazkoušet a zahrát. Nebo se přijďte podívat, jak to promítáme my.

Scénář a režie: Martin Kolář

Hrají: Adéla Grossmannová, Markéta Holoubková, Martin Káca Kacafírek, Markéta Ketnerová, Martin Skřítek Kolář, Michal Šaman Kouba, Kamila Koubová, Karolína Koubová, Markéta Sokolová, Jiří Šalomoun, Pavel Štěpán, Jiří Varhaník a Jakub Vyvážil


Martin Kolář: Žijí mezi námi

Žijí mezi námi

Psychologická komedie s vedlejšími účinky. Objevte psychoevokaci a odblokujte se! Kurzy sebeovládání a sebeprosazení pod vedením zkušeného terapeuta! Máte problém? S námi ho můžete vyřešit.

Scénář a režie: Martin Kolář

Hrají: Michal Kouba, Pavel Štěpán, Jakub Vyvážil, Dana Holíková, Kamila Koubová, Markéta Ketnerová a Jiří Varhaník


Martin Kolář podle Bély Horgase

Zelené prasátko

Pravdivá pohádka ze života v přírodě. Příběh o nepřirozeně zbarveném prasátku, jeho cizokrajném kamarádovi a dvou loupežnících, kteří mají hlad a chuť na cokoliv. Rychlé a barevné představení s jednoduchými loutkami a písničkami.

Scénář a režie: Martin Kolář

Hrají: Martin Kolář, Martin Kacafírek, Adéla Grossmannová a Markéta Sokolová


Martin Kolář: Kašpárek a drak aneb Nechutná princezna nebo taky Jak se Franta dočkal

O tom, jak si Kašpárek dělal ze všech kašpárky, o tom, co všechno Franta zvojtil a taky o tom, že není všechno rytíř, co je plechové…

Scénář a režie: Martin Kolář

Hrají: Martin Kolář, Martin Kacafírek a Adéla Grossmannová